Razvoj mreže poduzetničkih potpornih institucija (PPI) putem HAMAG BICRO-a – faza 2

02.12.2024

Predmet poziva je daljnje unaprjeđenje i razvoj mreže BOND kroz jačanje kvalitete i razvoj standarda usluga koje nude PPI – evi, zajedno s razvojem sustava mentorstva, raspoloživih diljem Hrvatske na istoj razini kvalitete prema potrebama MSP-ova.

Cilj poziva

Unaprjeđena Mreža BOND koja jamči profesionalne savjetodavne i stručne usluge poduzetnicima u svim fazama razvoja i svim segmentima poslovanja, kako bi se smanjila asimetrija u pristupu poslovnim znanjima i vještinama, partnerima, uslugama i informacijama.

Prihvatljive aktivnosti:

  • jačanje kapaciteta Mreže BOND
  • podizanje razine kvalitete usluge PPI-jeva
  • uspostavu mentorskih mreža i jačanje kompetencija mentora
  • promociju projekta
  • upravljanje projektom.

Ukupan raspoloživ iznos bespovratnih sredstava za dodjelu u okviru ovog Poziva je 50.000.000,00 HRK .

Maksimalna stopa sufinanciranja projekta je 100% ukupnih prihvatljivih troškova .

Prihvatljivi prijavitelji su državne upravne organizacije tj. Hrvatska agencija za malo gospodarstvo, inovacije i investicije – Sektor za razvoj i podršku korisnicima.

Ako želite pronaći više detalja o samom natječaju posjetite web stranicu Europskih strukturnih i investicijskih fondova.

Podnošenje projektnog prijedloga moguće je  do 15. svibnja 2020. godine .

Dio zadataka Aestus konzalting tima je izrada projektnih ideja koje će biti u skladu sa svim relevantnim strategijama EU i RH te izrada natječajne dokumentacije. Ako ste zainteresirani za suradnju ili vam je potreban savjet vezan za dodatne načine financiranja i korištenje potpora, slobodno nas kontaktirajte na našu e – mail adresu aestus@aestus.hr.

Vaš Aestus tim

Podijeli:

Tražiš posao?

Tražiš ekipu s kojom ćeš rasti, učiti i biti svoj? Tražimo ljude s pozitivnom energijom koji žele stvarati. Pogledaj naše otvorene pozicije i postani dio tima koji svaki dan stvara nešto novo!

Slične objave

14.04.2026

POKRETANJE POSLOVANJA, RAČUNOVODSTVO

Saznajte kako otvoriti firmu ili obrt u Hrvatskoj, bilo fizičkim putem ili online. U članku objašnjavamo korake, troškove i dostupne digitalne platforme za pokretanje poslovanja.
U 2026. godini Hrvatski zavod za zapošljavanje nastavlja s mjerama aktivne politike zapošljavanja. U blogu donosimo najvažnije informacije.

25.03.2026

POKRETANJE POSLOVANJA, RAČUNOVODSTVO

Mnogi obrtnici nakon jedne ili više godina poslovanja počinju razmišljati o prelasku na d.o.o ili j.d.o.o. Razlozi su različiti, rast prihoda, potreba za zaštitom privatne imovine, zapošljavanje ili zahtjevi poslovnih partnera. No, prelazak nije uvijek isplativ i nije za svakoga. Odluka ovisi o konkretnim okolnostima, a u nastavku donosimo pregled svega što trebate znati.
Saznajte sve o rodiljnom, roditeljskom i očinskom dopustu, naknadama, bolovanju u trudnoći i pravima zaposlenih i samozaposlenih u jednom vodiču.

Kontaktirajte nas